Strandkézilabda

Strandkézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

IV. korcsoport - Fiú

Csapatok

MegyeIskolaTelepülés
Borsod-A-ZKazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György TagiskolájaKazincbarcika
Borsod-A-ZMiskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Borsod-A-ZGyarmati Dezső Sport Általános IskolaMiskolc
Borsod-A-ZÚjváros Téri Általános IskolaÓzd
Borsod-A-ZBolyky Tamás Általános IskolaÓzd
BékésGyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola TagintézményeGyula
Győr-M-SApor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium AGyőr
Győr-M-SApor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium BGyőr
HevesEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaEger
Jász-Nk-SzKunráth Sándor Általános és Alapfokú Művészeti IskolaJászszentandrás
Jász-Nk-SzTiszaföldvári Kossuth Lajos Általános IskolaTiszaföldvár
NógrádSalgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi TagiskolájaSalgótarján
NógrádSalgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája BSalgótarján
PestSzentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és GimnáziumSzentendre
Szabolcs-Sz-BTiszalöki Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola TelephelyeTiszalök
Szabolcs-Sz-BTiszavasvári Általános IskolaTiszavasvári

Csoportbeosztás

A CsoportB CsoportC CsoportD csoport
A1 Tiszaföldvár Kossuth LajosB1 Miskolc Herman OttóC1 Miskolc Gyarmati DezsőD1 Kazincbarcika Pollack Mihály
A2 Ózd Újváros TériB2 St. Beszterce “A”C2 Győr Apor Vilmos "B"D2 Eger Kemény Ferenc
A3 Szentendre II. Rákóczi FerencB3 Jászszentandrás Kunráth SándorC3 Ózd Bolyky TamásD3 Gyula Implom József
A4 St. Beszterce “B”B4 Tiszalök Kossuth LajosC4 Tiszavasvári Általános IskolaD4 Győr Apor Vilmos "A"

Csoportmérkőzések

NO.CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
F012019.06.1010:30 1. pályaKazincbarcika Pollack D102D2 Eger Kemény
F022019.06.1010:30 2. pályaGyula Implom D302D4 Győr Apor “A”
F032019.06.1011:00 1. pályaMiskolc Gyarmati C102C2 Győr Apor “B”
F042019.06.1011:00 2. pályaÓzd Bolyky C302C4 Tiszavasvári Általános
F052019.06.1011:30 1. pályaMiskolc Herman B102B2 St. Beszterce “A”
F062019.06.1011:30 2. pályaJászszentandrás B321B4 Tiszalök Kossuth
F072019.06.1012:00 1. pályaTiszaföldvár Kossuth A102A2 Ózd Újváros
F082019.06.1012:00 2. pályaSzentendre A302A4 St. Beszterce “B”
F092019.06.1012:30 1. pályaEger Kemény D221D4 Győr Apor “A”
F102019.06.1012:30 2. pályaKazincbarcika Pollack D120D3 Gyula Implom
F112019.06.1013:00 1. pályaGyőr Apor “B”C221C4 Tiszavasvári Általános
F122019.06.1013:00 2. pályaMiskolc Gyarmati C102C3 Ózd Bolyky
F132019.06.1013:30 1. pályaSt. Beszterce “A” B220B4 Tiszalök Kossuth
F142019.06.1013:30 2. pályaJászszentandrás B302B1 Miskolc Herman
F152019.06.1014:00 1. pályaÓzd Újváros A202A4 St. Beszterce “B”
F162019.06.1014:00 2. pályaSzentendre A320A1 Tiszaföldvár Kossuth
F172019.06.1014:30 1. pályaGyula Implom D302D2 Eger Kemény
F182019.06.1014:30 2. pályaKazincbarcika Pollack D102D4 Győr Apor “A”
F192019.06.1015:00 1. pályaÓzd Bolyky C312C2 Győr Apor “B”
F202019.06.1015:00 2. pályaTiszavasvári Általános C420C1 Miskolc Gyarmati
F212019.06.1015:30 1. pályaJászszentandrás B302B2 St. Beszterce “A”
F222019.06.1015:30 2. pályaMiskolc Herman B120B4 Tiszalök Kossuth
F232019.06.1016:00 1. pályaÓzd Újváros A220A3 Szentendre
F242019.06.1016:00 2. pályaTiszaföldvár Kossuth A102A4 St. Beszterce “B”

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
A1 Tiszaföldvár Kossuth Lajos0
A2 Ózd Újváros Téri4
A3 Szentendre II. Rákóczi Ferenc2
A4 St. Beszterce “B”6

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
B1 Miskolc Herman Ottó4
B2 St. Beszterce “A”6
B3 Jászszentandrás Kunráth Sándor2
B4 Tiszalök Kossuth Lajos0

C-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
C1 Miskolc Gyarmati Dezső0
C2 Győr Apor Vilmos "B"6
C3 Ózd Bolyky Tamás2
C4 Tiszavasvári Általános Iskola4

D-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
D1 Kazincbarcika Pollack Mihály2
D2 Eger Kemény Ferenc6
D3 Gyula Implom József0
D4 Győr Apor Vilmos "A"4

Keresztjáték

No.KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
HelyezésekDátumIdőpontPálya
F252019.06.16301Győr Apor Vilmos "B"20Gyula Implom József
F262019.06.10.16302Tiszavasvári Általános Iskola20Kazincbarcika Pollack Mihály
F272019.06.10.17001Ózd Bolyky Tamás02Győr Apor Vilmos "A"
F282019.06.10.17002Miskolc Gyarmati Dezső02Eger Kemény Ferenc
F292019.06.10.17301St. Beszterce “B”20Tiszalök Kossuth Lajos
F302019.06.10.17302Ózd Újváros Téri20Jászszentandrás Kunráth Sándor
F312019.06.10.18001Szentendre II. Rákóczi Ferenc02Miskolc Herman Ottó
F322019.06.10.18002Tiszaföldvár Kossuth Lajos02St. Beszterce “A”
F339-16. hely2019.06.119301Gyula Implom József02Jászszentandrás Kunráth Sándor
F349-16. hely2019.06.119302Kazincbarcika Pollack Mihály21Tiszalök Kossuth Lajos
F359-16. hely2019.06.1110004Miskolc Gyarmati Dezső02Szentendre II. Rákóczi Ferenc
F369-16. hely2019.06.1110003Ózd Bolyky Tamás20Tiszalök Kossuth Lajos
F371-8. hely2019.06.1110001Győr Apor Vilmos "B"12Ózd Újváros Téri
F381-8. hely2019.06.1110002Tiszavasvári Általános Iskola02St. Beszterce “B”
F391-8. hely2019.06.1110301Eger Kemény Ferenc20Miskolc Herman Ottó
F401-8. hely2019.06.1110302Győr Apor Vilmos "A"02St. Beszterce “A”
F4113-16. hely2019.06.1111001Gyula Implom József20Tiszalök Kossuth Lajos
F4213-16. hely2019.06.1111002Miskolc Gyarmati Dezső21Tiszalök Kossuth Lajos
F439-12. hely2019.06.1111301Jászszentandrás Kunráth Sándor12Kazincbarcika Pollack Mihály
F449-12. hely2019.06.1111302Szentendre II. Rákóczi Ferenc02Ózd Bolyky Tamás
F455-8. hely2019.06.1112001Győr Apor Vilmos "B"12Tiszavasvári Általános Iskola
F465-8. hely2019.06.1112002Miskolc Herman Ottó02Győr Apor Vilmos "A"
F471-4. hely2019.06.1112301Ózd Újváros Téri12St. Beszterce “B”
F481-4. hely2019.06.1112302Eger Kemény Ferenc02St. Beszterce “A”

Helyosztók

No.HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
F4915-16Tiszalök Kossuth Lajos21Tiszalök Kossuth Lajos
F5013-14Gyula Implom József20Miskolc Gyarmati Dezső
F5111-12Jászszentandrás Kunráth Sándor02Szentendre II. Rákóczi Ferenc
F529-10Kazincbarcika Pollack Mihály20Ózd Bolyky Tamás
F537-8Győr Apor Vilmos "B"21Miskolc Herman Ottó
F545-6Tiszavasvári Általános Iskola02Győr Apor Vilmos "A"
F553-4Ózd Újváros Téri02Eger Kemény Ferenc
F561-2St. Beszterce “B”02St. Beszterce “A”

Végeredmény

HelyezésIskolaTelepülés
1St. Beszterce “A”Salgótarján
2St. Beszterce “B”Salgótarján
3Eger Kemény FerencEger
4Ózd Újváros TériÓzd
5Győr Apor Vilmos "A"Győr
6Tiszavasvári Általános IskolaTiszavasvári
7Győr Apor Vilmos "B"Győr
8Miskolc Herman OttóMiskolc
9Kazincbarcika Pollack MihályKazincbarcika
10Ózd Bolyky TamásÓzd
11Szentendre II. RákócziSzentendre
12Jászszentandrás KunráthJászszentandrás
13Gyula Implom JózsefGyula
14Miskolc Gyarmati DezsőMiskolc
15Tiszalök Kossuth LajosTiszalök
16Tiszaföldvár KossuthTiszaföldvár