Röplabda

Röplabda
Röplabda Diákolimpia Országos Döntő
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

V-VI. korcsoport - Fiú

2019-02-08

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1.Bács-KiskunKecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
2.Bács-KiskunKecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
3.FejérDunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és SzakiskolájaDunaújváros
4.FejérPannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános IskolaDunaújváros
5.Hajdú-BiharDebreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
6.Hajdú-BiharTóth Árpád GimnáziumDebrecen
7.SomogyKaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumKaposvár
8.SomogyKaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és KollégiumaKaposvár

Csoportbeosztás

A CsoportB Csoport
Tóth Árpád Gimnázium, DebrecenDunaújváros, Pannon Okt. Kp. Gimn., Szakgimn., Szki. és Ált. Isk.
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és KollégiumaKecskeméti Katona József Gimnázium
Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapatCsapatEredményPontarány
A1 - A4Debrecen, Tóth Á. Gimn.Debrecen, Fazekas M. G.3 - 076 - 63
A2 - A3Kaposvár Eötvös Szakg.Kecskemét Bolyai J. G.3 - 298 - 89
A1 - A2Debrecen, Tóth Á. Gimn.Kaposvár Eötvös Szakg.1 - 381 - 103
A4 - A3Debrecen, Fazekas M. G.Kecskemét Bolyai J. G.0 - 351 - 75
A3 - A1Kecskemét Bolyai J. G.Debrecen, Tóth Á. Gimn.1 - 394 - 104
A2 - A4Kaposvár Eötvös Szakg.Debrecen, Fazekas M. G.3 - 075 - 53
B1 - B4Dunaújváros Pannon Okt. Kp.Dunaújváros Hild Szakg.3 - 2108 - 98
B2 - B3Kecskemét Katona J. Gimn.Kaposvár Munkácsy G.0 - 351 - 75
B1 - B2Dunaújváros Pannon Okt. Kp.Kecskemét Katona J. Gimn.3 - 076 - 62
B4 - B3Dunaújváros Hild Szakg.Kaposvár Munkácsy G.2 - 3100 - 108
B3 - B1Kaposvár Munkácsy G.Dunaújváros Pannon Okt. Kp.3 - 2102 - 98
B2 - B4Kecskemét Katona J. Gimn.Dunaújváros Hild Szakg.0 - 361 - 77

A-Tabella

HelyezésCsapatSzettarányPontarányPontszám
1.Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma9 - 3276 - 2236
2.Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen7 - 4 261 - 2635
3.Kecskeméti Bolyai János Gimnázium6 - 6261 - 2534
4.Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium0 - 9167 - 2263

B-Tabella

HelyezésCsapatSzettarányPontarányPontszám
1.Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium9 - 4285 - 2496
2.Dunaújváros, Pannon Okt. Kp. Gimn., Szakgimn., Szki. és Ált. Isk.8 - 5282 - 2625
3.Dunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája7 - 6275 - 2744
4.Kecskeméti Katona József Gimnázium0 - 9174 - 2283

Keresztjáték

KeresztjátékCsapatCsapatEredmény
AII - BIIIDebrecen Tóth Á.Dunaújváros Hild0 : 3
BII - AIIIDunaújváros PannonKecskemét Bolyai3 : 0

Elődöntő

CsapatCsapatEredmény
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakg., Szakközépiskolája és Koll.Dunaújváros, Pannon Okt. Kp. Gimn., Szakgimn., Szki. és Ált. Isk.13
Kaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumDunaújvárosi SZC Hild József Szakg., Szakközépiskolája és Szakiskolája32

Helyosztók

HelyosztókCsapatEredményCsapat
1. helyértDunaújváros Pannon23Kaposvár Munkácsy
3. helyértKaposvár Eötvös03Dunaújváros Hild
5. helyértDebrecen, Tóth Á. Gimn.03Kecskemét, Bolyai J. Gimn.
7. helyértDebrecen, Fazekas M. Gimn.31Kecskemét, Katona J. Gimn.

Végeredmény

HelyezésCsapat
1.Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
2.Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola
3.Dunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
4.Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
5.Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
6.Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
7.Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
8.Kecskeméti Katona József Gimnázium