Röplabda

Live Röplabda
Röplabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport
IV. korcsoport
V-VI. kcs. A kategória
V-VI. kcs. B kategória
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

III. korcsoport - Fiú

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1.Komárom-E I.Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági TagiskolájaDág
2.Veszprém I.Ramassetter Vince Testnevelési Általános IskolaSümeg
3.Somogy I.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári TagiskolájaKaposvár
4.Bács-Kiskun II.Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaKecskemét
5.Bács-Kiskun I.Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános IskolaKecskemét
6.Jász-Nk-Sz I.Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaSzolnok
7.Heves I.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephelyEger
8.Jász-Nk-Sz II.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok

Csoportbeosztás

A CsoportB Csoport
Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaSárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági Tagiskolája
Ramassetter Vince Testnevelési Általános IskolaKecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános IskolaKaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephelySzegő Gábor Általános Iskola

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapatCsapatEredményPontarány
05.31. 9:00 A1-A4Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaEszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely3:196:75
05.31. 10:30 A2-A3Ramassetter Vince Testnevelési Általános IskolaKecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola0:325:75
05.31. 12:00 B1-B4Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági TagiskolájaSzolnok, Szegő Gábor Általános Iskola3:075:45
05.31. 12:00 B2-B3Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaKaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája0:348:75
05.31. 14:00 A1-A2Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaRamassetter Vince Testnevelési Általános Iskola3:197:76
05.31. 15:30 A4-A3Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephelyKecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola1:377:94
05.31. 17:00 B1-B2Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági TagiskolájaKecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3:191:71
05.31. 17:00 B4-B3Szegő Gábor Általános IskolaKaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája0:336:75
06.01. 9:00 A3-A1Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános IskolaSzolnoki Fiumei Úti Általános Iskola3:189:78
06.01. 10:30 A2-A4Ramassetter Vince Testnevelési Általános IskolaEszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely0:357:75
06.01. 12:00 B3-B1Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári TagiskolájaSárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági Tagiskolája3:075:38
06.01. 12:00 B2-B4Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok, Szegő Gábor Általános Iskola1:381:92

A-Tabella

HelyezésCsapatSzettarányPontarányPontszám
1.Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola9:2258:1806
2.Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola7:5271:2405
3.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely5:6227:2474
4.Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola1:9158:2473

B-Tabella

HelyezésCsapatSzettarányPontarányPontszám
1.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája9:0225:1226
2.Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági Tagiskolája6:4204:1915
3.Szegő Gábor Általános Iskola3:7173:2314
4.Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola2:9200:2583

Keresztjáték

KeresztjátékCsapatCsapatEredmény
F / AII-BIIISzolnoki Fiumei Úti Általános IskolaSzegő Gábor Általános Iskola3:0 (75:49)
F / BII-AIIISárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági TagiskolájaEszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely1:3 (69:96)

Elődöntő

CsapatCsapatEredmény
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános IskolaEszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely31
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári TagiskolájaSzolnoki Fiumei Úti Általános Iskola30

Helyosztók

HelyosztókCsapatEredményCsapat
F / 7-8. helyértRamassetter Vince Testnevelési Általános Iskola03Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
F / 5-6. helyértSárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági Tagiskolája31Szegő Gábor Általános Iskola
F / 3-4. helyértSzolnoki Fiumei Úti Általános Iskola31Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely
F / 1-2. helyértKaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája30Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Végeredmény

HelyezésCsapat
1.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája
2.Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
3.Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
4.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - telephely
5.Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola Dági Tagiskolája
6.Szegő Gábor Általános Iskola
7.Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8.Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola