Labdarúgás

Live Labdarúgás
Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

V-VI. korcsoport - Fiú

Csapatok

Ssz.VármegyeIskolaTelepülés
1.BaranyaBaranya Vármegyei SZC Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző IskolaSzigetvár
2.Bács-KiskunKecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
3.BékésGyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumGyula
4.Borsod-Abaúj-ZemplénSzent Márton Katolikus Gimnázium és Általános IskolaSzikszó
5.Csongrád-CsanádSzegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
6.FejérDunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és KollégiumDunaújváros
7.Győr-Moson-SopronGyőri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és KollégiumGyőr
8.Hajdú-BiharDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
9.HevesGyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
10.Jász-Nagykun-SzolnokSzolnoki SZC Klapka György Technikum és Szakképző IskolaJászberény
11.Komárom-EsztergomEötvös József Gimnázium és KollégiumTata
12.NógrádNógrád Vármegyei SZC Szent-Györgyi Albert TechnikumBalassagyarmat
13.PestVáci SZC Boronkay György Műszaki Technikum és GimnáziumVác
14.SomogyKolping Nagyváthy János Technikum, Szakgimnázium, Szakképző Iskola és KollégiumCsurgó
15.Szabolcs-Szatmár-BeregKisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
16.TolnaSzekszárdi Garay János GimnáziumSzekszárd
17.Vas 1.Vas Megyei SZC Sárvári Turisztikai TechnikumSárvár
18.Vas 2.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
19.VeszprémPápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum és KollégiumPápa
20.ZalaBatthyány Lajos GimnáziumNagykanizsa

Csoportbeosztás

SorszámA csoportB csoportC csoportD csoport
1VácSárvárNagykanizsaDebrecen
2DunaújvárosCelldömölkSzekszárdGyőr
3PápaBalassagyarmatKecskemétGyula
4SzikszóSzegedJászberényCsurgó
5GyöngyösKisvárdaSzigetvárTata

Csoportmérkőzések

HelyszínIdőpontCsoportmérkőzésekCsapatEredményCsapat
1. pálya8:50A1-A2Vác22Dunaújváros
1. pálya9:30A4-A5Szikszó25Gyöngyös
1. pálya10:10A3-A1Pápa11Vác
1. pálya10:50A2-A5Dunaújváros02Gyöngyös
1. pálya11:30A3-A4Pápa62Szikszó
1. pálya13:50A5-A1Gyöngyös14Vác
1. pálya14:30A2-A3Dunaújváros12Pápa
1. pálya15:10A1-A4Vác61Szikszó
1. pálya15:50A5-A3Gyöngyös13Pápa
1. pálya16:30A4-A2Szikszó20Dunaújváros
2. pálya8:50B1-B2Sárvár02Celldömölk
2. pálya9:30B4-B5Szeged20Kisvárda
2. pálya10:10B3-B1Balassagyarmat42Sárvár
2. pálya10:50B2-B5Celldömölk23Kisvárda
2. pálya11:30B3-B4Balassagyarmat43Szeged
2. pálya13:50B5-B1Kisvárda22Sárvár
2. pálya14:30B2-B3Celldömölk23Balassagyarmat
2. pálya15:10B1-B4Sárvár23Szeged
2. pálya15:50B5-B3Kisvárda20Balassagyarmat
2. pálya16:30B4-B2Szeged21Celldömölk
3. pálya8:50C1-C2Nagykanizsa13Szekszárd
3. pálya9:30C4-C5Jászberény02Szigetvár
3. pálya10:10C3-C1Kecskemét41Nagykanizsa
3. pálya10:50C2-C5Szekszárd22Szigetvár
3. pálya11:30C3-C4Kecskemét10Jászberény
3. pálya13:50C5-C1Szigetvár21Nagykanizsa
3. pálya14:30C2-C3Szekszárd01Kecskemét
3. pálya15:10C1-C4Nagykanizsa40Jászberény
3. pálya15:50C5-C3Szigetvár32Kecskemét
3. pálya16:30C4-C2Jászberény24Szekszárd
4. pálya8:50D1-D2Debrecen33Győr
4. pálya9:30D4-D5Csurgó03Tata
4. pálya10:10D3-D1Gyula32Debrecen
4. pálya10:50D2-D5Győr13Tata
4. pálya11:30D3-D4Gyula54Csurgó
4. pálya13:50D5-D1Tata10Debrecen
4. pálya14:30D2-D3Győr15Gyula
4. pálya15:10D1-D4Debrecen23Csurgó
4. pálya15:50D5-D3Tata21Gyula
4. pálya16:30D4-D2Csurgó20Győr

A-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Pápa10
2.Vác8
3.Gyöngyös6
4.Szikszó3
5.Dunaújváros1

B-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Balassagyarmat9 (4-3)
2.Szeged9 (3-4)
3.Kisvárda7
4.Celldömölk3
5.Sárvár1

C-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Szigetvár10
2.Kecskemét9
3.Szekszárd7
4.Nagykanizsa3
5.Jászberény0

D-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Tata12
2.Gyula9
3.Csurgó6
4.Debrecen1 (7-10)
5.Győr1 (5-13)

Keresztjáték

HelyszínIdőpontKeresztjátékCsapatEredményCsapat
„A” pálya8:30A V. - B V. (M)Dunaújváros31Sárvár
„B” pálya8:30C V. - D V. (N)Jászberény15Győr
„C” pálya8:30A IV. - B IV. (K)Szikszó12Celldömölk
„D” pálya8:30C IV. - D IV. (L)Nagykanizsa12Debrecen
„A” pálya9:10A I. - B II. (X)Pápa01Szeged
„B” pálya9:10C I. - D II. (Y)Szigetvár2 (2)2 (0)Gyula
„C” pálya9:10B I. - A II. (V)Balassagyarmat14Vác
„D” pálya9:10D I. - C II. (Z)Tata1 (3)1 (1)Kecskemét
„A” pálya9:50A III. - B III. (I)Gyöngyös12Kisvárda
„B” pálya9:50C III. - D III. (J)Szekszárd2 (1)2 (2)Csurgó
„A” pálya10:30X győztes - Y győztes (G)Szeged23Szigetvár
„B” pálya10:30V győztes - Z győztes (H)Vác10Tata
„C” pálya10:30X vesztes - Y vesztes (E)Pápa2 (3)2 (2)Gyula
„D” pálya10:30V vesztes - Z vesztes (F)Balassagyarmat01Kecskemét

Helyosztók

HelyszínIdőpontHelyosztókCsapatEredményCsapat
„D” pálya9:50M vesztes - N vesztes (19. helyért)Sárvár43Jászberény
„C” pálya9:50M győztes - N győztes (17. helyért)Dunaújváros02Győr
„B” pálya11:10K vesztes - L vesztes (15. helyért)Szikszó82Nagykanizsa
„A” pálya11:10K győztes - L győztes (13. helyért)Celldömölk21Debrecen
„D” pálya11:10I vesztes - J vesztes (11. helyért)Gyöngyös74Szekszárd
„C” pálya11:10I győztes -J győztes (9. helyért)Kisvárda10Csurgó
„D” pálya12:00E vesztes - F vesztes (7. helyért)Gyula107Balassagyarmat
„C” pálya12:00E győztes - F győztes (5. helyért)Pápa12Kecskemét
„B” pálya12:00G vesztes - H vesztes (3. helyért)Szeged10Tata
„A” pálya12:00G győztes - H győztes (DÖNTŐ)Szigetvár0 (0)0 (2)Vác

Végeredmény

HelyezésTelepülésVármegyeIskola
1.VácPestVáci SZC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium
2.SzigetvárBaranyaBaranya Vármegyei SZC Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola
3.SzegedCsongrád-CsanádSzegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
4.TataKomárom-EsztergomEötvös József Gimnázium és Kollégium
5.KecskemétBács-KiskunKecskeméti Katona József Gimnázium
6.PápaVeszprémPápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum és Kollégium
7.GyulaBékésGyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
8.BalassagyarmatNógrádNógrád Vármegyei SZC Szent-Györgyi Albert Technikum
9.KisvárdaSzabolcs-Szatmár-BeregKisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
10.CsurgóSomogyKolping Nagyváthy János Technikum, Szakgimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
11.GyöngyösHevesGyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
12.SzekszárdTolnaSzekszárdi Garay János Gimnázium
13.CelldömölkVas Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
14.DebrecenHajdú-BiharDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
15.SzikszóBorsod-Abaúj-ZemplénSzent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
16.NagykanizsaZalaBatthyány Lajos Gimnázium
17.GyőrGyőr-Moson-SopronGyőri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium
18.DunaújvárosFejérDunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium
19.SárvárVasVas Megyei SZC Sárvári Turisztikai Technikum
20.JászberényJász-Nagykun-SzolnokSzolnoki SZC Klapka György Technikum és Szakképző Iskola

Különdíjasok

DíjDíjazottIskolaTelepülés
A legjobb mezőnyjátékosMolnár BenedekBaranya Vármegyei SZC Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző IskolaSzigetvár
A legjobb kapusKindricz MartinVáci SZC Boronkay György Műszaki Technikum és GimnáziumVác
GólkirályZsilák MátyásGyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumGyula
A bajnokcsapat testnevelőjeHevér JánosVáci SZC Boronkay György Műszaki Technikum és GimnáziumVác