Floorball

Floorball
Országos döntő
I. korcsoport
II. korcsoport
III. korcsoport
IV. korcsoport
V. korcsoport
VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

I. korcsoport - Fiú

Csapatok

Ssz.MegyeIskolaTelepülés
1Borsod-AZVörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda "A"Miskolc
2PestSzigetszentmiklósi József Attila Általános IskolaSzigetszentmiklós
3Komárom-EFeszty Árpád Általános IskolaKomárom
4Győr-Moson-SopronSzent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumSopron
5FejérSzékesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
6FejérDunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
7Bács-KiskunSzent Tamás Katolikus Általános IskolaMélykút
8BaranyaBerkesdi Fekete István Általános IskolaBerkesd

Csoportbeosztás

A CsoportB Csoport
A/1Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda "AB/1Sopron, Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
A/2Komárom, Feszty Árpád Általános IskolaB/2Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
A/3Berkesdi Fekete István Általános IskolaB/3Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
A/4Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaB/4Mélykút, Szent Tamás Katolikus Általános Iskola

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1Csapat 1 - EredményCsapat 2 - EredményCsapat 2
A/1 – A/2Miskolc Vörösmarty Mihály50Komárom Feszty Árpád
A/3 – A/4Berkesdi Fekete István05Dunaújváros Vasvári Pál
A/1 – A/3Miskolc Vörösmarty Mihály40Berkesdi Fekete István
A/2 – A/4Komárom Feszty Árpád25Dunaújváros Vasvári Pál
A/1 – A/4Miskolc Vörösmarty Mihály10Dunaújváros Vasvári Pál
A/2 – A/3Komárom Feszty Árpád13Berkesdi Fekete István
B/1 – B/2Sopron Szent Orsolya16Szigetszentmiklós József Attila
B/3 – B/4Székesfehérvár Vörösmarty Mihály31Mélykút Szent Tamás
B/1 – B/3Sopron Szent Orsolya14Székesfehérvár Vörösmarty Mihály
B/2 – B/4Szigetszentmiklós József Attila61Mélykút Szent Tamás
B/1 – B/4Sopron Szent Orsolya23Mélykút Szent Tamás
B/2 – B/3Szigetszentmiklós József Attila72Székesfehérvár Vörösmarty Mihály

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1Csapat 1 - EredményCsapat 2 - EredményCsapat 2
AI-BII (X)Miskolc Vörösmarty Mihály70Székesfehérvár Vörösmarty Mihály
BI-AII (Y)Szigetszentmiklós József Attila45Dunaújváros Vasvári Pál

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1Csapat 1 - EredményCsapat 2 - EredményCsapat 2
7-8. helyért AIV-BIV Komárom Feszty Árpád21Sopron Szent Orsolya
5-6. helyért AIII-BIII Berkesdi Fekete István13Mélykút Szent Tamás
3-4. helyért Xv-Yv Székesfehérvár Vörösmarty Mihály14Szigetszentmiklós József Attila
1-2. helyért Xgy-Ygy Miskolc Vörösmarty Mihály31Dunaújváros Vasvári Pál

Végeredmény

HelyezésCsapat
1Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda "A"
2Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
3Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
4Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5Mélykút Szent Tamás Katolikus Általános Iskola
6Berkesdi Fekete István Általános Iskola
7Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Sopron