Atlétika

Atlétika
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő
II. korcsoport
III. korcsoport
IV. korcsoport
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

II. korcsoport - Fiú

2019-05-29

Egyéni

HelyNévSzévIskolaÖsszp
1.Hári Kevin Péter2008Szombathely, Paragvári Utcai Általános Iskola417 p
2.Kalics Krisztián2008Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola410 p
3.Kis Roland2008Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola399 p
4.Ambrus Bence2008Orosháza, Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola396 p
5.Mátyás Gergő2008Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium393 p
6.Morua Márkó2009Budapest, Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola388 p
7. Gojkovics Milán2008Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola382 p
8.Hajdu Ákos2008Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola377 p
9.Kiss János Csongor2008Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium374 p
9.Keresztény Buda2008Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola374 p
11.Karikás Máté2008Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda371 p
12.Árpási Zoltán Levente2008Gyulai Implom József Általános Iskola366 p
12.Farkas Ruben2008Miskolc, Bársony János Általános Iskola366 p
12.Tóth Erik Bence2008Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola366 p
15.Szabó Szilárd2008Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola365 p
16.Vörös Nándor2008Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola363 p
16.Oravecz Kevin Patrik2008Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium363 p
16.Tóth Olivér2008Abony, Somogyi Imre Általános Iskola363 p
16.Varga Áron Bendegúz2008Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola363 p
20.Vudi Áron2008Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola362 p
21.Németh Soma2008Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola361 p
22.Orbán Zaják Péter2008Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola360 p
22.Papp Lóránt2008Békés, Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola360 p
22.Hornyák Hunor2008Dunaharaszti, Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola360 p
25.Kovács Dávid2008Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola358 p
26.Somlói-Orbán Benedek Bálint2008Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola357 p
27.Harrach Máté2008Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium354 p
28.Tímár Dávid2009Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola353 p
29.Kis Zoltán2008Gyulai Implom József Általános Iskola352 p
30.Merucza Márk2009Miskolc, Bársony János Általános Iskola347 p
31.Vidovenyecz Bence Zalán2008Békés, Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola346 p
32.Merucza Krisztián2008Miskolc, Bársony János Általános Iskola345 p
33.Csiker Máté Zoltán 2008Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola343 p
34.Greco Vincenzo2008Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola342 p
34.Ramos Dániel2008Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola342 p
36.Péter Nándor2008Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium341 p
37.Kalocsa Zoárd2008Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola339 p
38.Szücs Marcell2008Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium338 p
39.Krucsai Vendel2008Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola337 p
40.Kell Botond2008Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola336 p
41.Czárán János2008Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola333 p
41.Tonai Gellért Gábor2008Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola333 p
41.Bede Brendon2008Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola333 p
44.Mártonfi Mátyás2008Tata, Vaszary János Általános Iskola331 p
45.Kovács Keve Vazul2009Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola330 p
46.Zsedényi Zétény2008Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola329 p
47.Mák Zsombor2008Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola327 p
47.Hesz Dániel2009Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola327 p
47.Renner Zalán2009Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola327 p
47.Török Andor Gergő2009Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda327 p
51.Gémes Lóránt András2008Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola324 p
51.Ruzsics Milán Miklós2008Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola324 p
53.Faragó-Svetlai Barnabás Lehel2008Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola323 p
53.Lukácsy Márk2008Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola323 p
53.Szilágyi Attila2008Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola323 p
53.Szabó Bence2008Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium323 p
57.Abonyi Ákos2008Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola320 p
57.Toplak Bence2008Tata, Vaszary János Általános Iskola320 p
59.Pál István2008Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola319 p
59.Reinhardt Ádám2008Tata, Vaszary János Általános Iskola319 p
59.Debrószki Donát2008Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium319 p
59.Gavrylkiv Andrei2008Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium319 p
63.Bocz Milán Tamás2008Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola318 p
63.Lakatos Martin2008Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium318 p
63.Sárik Dániel2008Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium318 p
66.Horváth Barnabás2008Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola315 p
66.Juhász Gergő2009Abony, Somogyi Imre Általános Iskola315 p
66.Schell Dániel2008Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium315 p
69.Kovalovszki Zalán2008Gyulai Implom József Általános Iskola314 p
70.Horváth Döme2009Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola313 p
70.Horváth Gergely2008Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola313 p
72.Kovács Márk2008Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola312 p
72.Balog Ábel2008Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola312 p
72.Ferenczi Dániel Patrik2008Abony, Somogyi Imre Általános Iskola312 p
75.Marosvölgyi Ádám2008Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola310 p
75.Horváth Zalán2008Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola310 p
75.Budai Attila Benedek2008Tata, Vaszary János Általános Iskola310 p
78.Vadadi-Fülöp Bence2008Miskolc, Bársony János Általános Iskola309 p
78.Burdon Ármin 2009Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium309 p
80.Inalegwu Noel 2009Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola307 p
81.Bugya Borisz2008Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola306 p
82.Villás Levente2008Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola304 p
83.Hawkins George Zed2008Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola303 p
83.Puskás Dominik2008Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola303 p
85.Cseke Máté2009Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola302 p
85.Juhász Máté2009Abony, Somogyi Imre Általános Iskola302 p
85.Zsanda Kevin2008Békés, Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola302 p
88.Károly Korvin2008Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola301 p
88.Horváth Dániel2008Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola301 p
90.Szunyogh Milán2008Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola300 p
91.Tószegi Ferenc2008Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola299 p
91.Forgács Patrik2008Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola299 p
91.Sebestyén Bence2008Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola299 p
94.Tuboly Milán2009Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola296 p
95.Soós Olivér2008Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola295 p
95.Hartmann Benedek2008Tata, Vaszary János Általános Iskola295 p
95.Nieselberger Dávid2008Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola295 p
98.Hiszti Armandó2008Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola294 p
98.Galambos Kristóf Alex2009Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola294 p
100.Gulyka Zsombor Gábriel2008Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium293 p
100.Venczel Csongor2008Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium293 p
100.Acsádi Bence2008Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola293 p
103.Tarkovács Dominik2009Békés, Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola292 p
104.Ferenci Baján Kán2008Tata, Vaszary János Általános Iskola291 p
105.Simon Attila2008Gyulai Implom József Általános Iskola290 p
105.Juhász Roland2008Nyíregyháza, Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola290 p
107.Szőcs Botond2008Miskolc, Bársony János Általános Iskola289 p
107.Mészáros Erik2008Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola289 p
107.Szidorov Yuriy2008Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium289 p
107.Galambos János2008Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola289 p
107.Madarász Zoltán2008Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda289 p
112.Molnár Zsombor2008Békés, Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola288 p
113.Horváth Milán2008Gyulai Implom József Általános Iskola287 p
114.Kincses Péter Domonkos2008Abony, Somogyi Imre Általános Iskola285 p
114.Nagy Zsombor2008Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola285 p
116.Mészáros András2008Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola283 p
116.Kenyeres Norbert 2009Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola283 p
118.Oszlányi Dániel2008Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola282 p
119.Fődi Levente2008Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola280 p
119.Danyi Balázs Barnabás2008Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium280 p
119.Deák Ádám2008Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium280 p
122.Hubai Kristóf2008Miskolc, Bársony János Általános Iskola277 p
123.Wolf Kevin2009Abony, Somogyi Imre Általános Iskola275 p
124.Toldi Ádám2009Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola274 p
125.Remény Attila József2008Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola272 p
126.Pintye Dániel2008Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola270 p
126.Zarka Ádám2008Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola270 p
128.Debreczeni Szabolcs2008Gyulai Implom József Általános Iskola267 p
128.Csáki Zoltán2008Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda267 p
130.Szita László2009Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola266 p
131.Nagy Márton2008Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola265 p
132.Baranyai Bálint2008Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola262 p
133.Kocsis Ádám2008Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola258 p
134.Derdák Ákos2008Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola254 p
135.Vörös Kristóf2009Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola245 p
136.Bonnyai Ákos2008Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola242 p
137.Kun Balázs2008Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda234 p
138.Szabó Imre2008Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola224 p
139.Lukács Máté2008Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola217 p
140.Bozó Bálint2008Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola210 p
141.Urbán Roland2009Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola168 p

Csapat

HelyIskolaPont
1Komló, Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Bede Brendon 333 Renner Zalán 327 Szabó Szilárd 365 Keresztény Buda 374 Vudi Áron 362 Sebestyén Bence 2991962 p
2Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Abonyi Ákos 320 Kovács Dávid 358 Kis Roland 399 Gémes Lóránt András 324 Horváth Döme 313 Mák Zsombor 3271921 p
3Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Danyi Balázs Barnabás 280 Gulyka Zsombor Gábriel 293 Harrach Máté 354 Kiss János Csongor 374 Oravecz Kevin Patrik 363 Péter Nándor 3411914 p
4Pécs, Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola Tímár Dávid 353 Gojkovics Milán 382 Greco Vincenzo 342 Hawkins George Zed 303 Marosvölgyi Ádám 310 Puskás Dominik 3031891 p
5Egri Kemény Ferenc Sporiskolai Általános Iskola Balog Ábel 312 Bozó Bálint 210 Hajdu Ákos 377 Kovács Keve Vazul 330 Horváth Barnabás 315 Bocz Milán Tamás 3181842 p
6Miskolc, Bársony János Általános Iskola Merucza Krisztián 345 Farkas Ruben 366 Merucza Márk 347 Szőcs Botond 289 Vadadi-Fülöp Bence 309 Hubai Kristóf 2771829 p
7Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Tóth Erik Bence 366 Varga Áron Bendegúz 363 Károly Korvin 301 Nagy Zsombor 285 Horváth Dániel 301 Derdák Ákos 2541822 p
9Zalaegerszeg, Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Somlói-Orbán Benedek Bálint 357 Kell Botond 336 Ruzsics Milán Miklós 324 Tuboly Milán 296 Forgács Patrik 299 Oszlányi Dániel 2821804 p
10Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola Bugya Borisz 306 Czárán János 333 Faragó-Svetlai Barnabás Lehel 323 Hesz Dániel 327 Kovács Márk 312 Zsedényi Zétény 3291790 p
11Törökszentmiklós, Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Kalics Krisztián 410 Ramos Dániel 342 Szunyogh Milán 300 Urbán Roland 168 Pintye Dániel 270 Kenyeres Norbert 2831784 p
12Abony, Somogyi Imre Általános Iskola Ferenczi Dániel Patrik 312 Juhász Gergő 315 Juhász Máté 302 Kincses Péter Domonkos 285 Tóth Olivér 363 Wolf Kevin 2751754 p
13Tata, Vaszary János Általános Iskola Budai Attila Benedek 310 Ferenci Baján Kán 291 Hartmann Benedek 295 Mártonfi Mátyás 331 Reinhardt Ádám 319 Toplak Bence 3201743 p
14Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Acsádi Bence 293 Bonnyai Ákos 242 Galambos János 289 Inalegwu Noel 307 Orbán Zaják Péter 360 Szilágyi Attila 3231740 p
15Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola Remény Attila József 272 Nagy Márton 265 Vörös Nándor 363 Krucsai Vendel 337 Mészáros András 283 Tószegi Ferenc 2991737 p
15Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola Horváth Zalán 310 Hiszti Armandó 294 Kalocsa Zoárd 339 Kocsis Ádám 258 Mészáros Erik 289 Tonai Gellért Gábor 3331737 p
17Békés, Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Molnár Zsombor 288 Papp Lóránt 360 Tarkovács Dominik 292 Vidovenyecz Bence Zalán 346 Zsanda Kevin 302 1727 p
18Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Csiker Máté Zoltán 343 Németh Soma 361 Nieselberger Dávid 295 Szita László 266 Toldi Ádám 274 Zarka Ádám 2701714 p
19Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Cseke Máté 302 Galambos Kristóf Alex 294 Pál István 319 Soós Olivér 295 Szabó Imre 224 Villás Levente 3041711 p
20Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Deák Ádám 280 Debrószki Donát 319 Gavrylkiv Andrei 319 Lakatos Martin 318 Szidorov Yuriy 289 Venczel Csongor 2931708 p
21Ajka, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium Burdon Ármin 309 Sárik Dániel 318 Mátyás Gergő 393 Szücs Marcell 338 Schell Dániel 315 Szabó Bence 3231687 p
22Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda Csáki Zoltán 267 Karikás Máté 371 Kun Balázs 234 Madarász Zoltán 289 Török Andor Gergő 327 1652 p
23Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Baranyai Bálint 262 Fődi Levente 280 Horváth Gergely 313 Lukács Máté 217 Lukácsy Márk 323 Vörös Kristóf 2451592 p
IGyulai Implom József Általános Iskola Debreczeni Szabolcs 267 Kovalovszki Zalán 314 Árpási Zoltán Levente 366 Kis Zoltán 352 Simon Attila 290 Horváth Milán 2871807 p