Futsal

Futsal
Futsal Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Fiú

IV. korcsoport - Fiú

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1Bács-Kiskun IKecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános IskolájaKecskemét
2Bács-Kiskun IISugovica Sportiskolai Általános IskolaBaja
3Baranya ICserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola, Gimnázium és TechnikumPécs
4Budapest ICsanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és GimnáziumBudapest XIV.
5Fejér IEndresz György Általános IskolaFelcsút
6Fejér IISzékesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános IskolaSzékesfehérvár
7Hajdú-B IDebreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Technikuma, Gimnáziuma és KollégiumaDebrecen
8Hajdú-B IIDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János tér 1. szám alatti telephelyeDebrecen
9Heves IGyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
10Somogy IKaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gimnázium és SzakgimnáziumKaposvár
11Somogy IICsurgói Eötvös József Sportiskolai Általános IskolaCsurgó
12Vas IParagvári Utcai Általános IskolaSzombathely

Csoportbeosztás

A CsoportB CsoportC CsoportD csoport
Csurgó Eötvös József SportiskolaCsanádi Árpád SportiskolaSzékesfehérvár Vörösmarty MihályKecskeméti Vásárhelyi Pál
Cserepka János Magyar-Angol KéttannyelvűSugovica Sportiskolai Ált. Isk.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumDebreceni Egyetem Kossuth Lajos
Paragvári Utcai Ált. Isk.Kaposvári Csokonai Vitéz MihályEndresz György Ált. Isk.Debreceni Egyetem Balásházy János

Csoportmérkőzések

HelyszínIdőpontCsoportmérkőzésekCsapatEredményCsapat
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 8:00A1-A2Csurgó Eötvös József Sportiskola04Cserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 8:30B1-B2Csanádi Árpád Sportiskola32Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 9:00C1-C2Székesfehérvár Vörösmarty Mihály31Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 9:30D1-D2Kecskeméti Vásárhelyi Pál21Debreceni Egyetem Kossuth Lajos
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 10:00A2-A3Cserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű0 (2)0 (3)Paragvári Utcai Ált. Isk.
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 10:30B2-B3Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.1 (1)1 (2)Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 11:00C2-C3Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium14Endresz György Ált. Isk.
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 11:30D2-D3Debreceni Egyetem Kossuth Lajos17Debreceni Egyetem Balásházy János
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 12:00A3-A1Paragvári Utcai Ált. Isk.40Csurgó Eötvös József Sportiskola
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 12:30B3-B1Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály16Csanádi Árpád Sportiskola
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 13:00C3-C1Endresz György Ált. Isk.30Székesfehérvár Vörösmarty Mihály
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 13:30D3-D1Debreceni Egyetem Balásházy János70Kecskeméti Vásárhelyi Pál

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Paragvári Utcai Ált. Isk.5
2.Cserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű4
3.Csurgó Eötvös József Sportiskola0

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Csanádi Árpád Sportiskola6
2.Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály2
3.Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.1

C-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Endresz György Ált. Isk.6
2.Székesfehérvár Vörösmarty Mihály3
3.Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium0

D-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Debreceni Egyetem Balásházy János6
2.Kecskeméti Vásárhelyi Pál3
3.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos0

Keresztjáték

HelyszínIdőpontKeresztjátékCsapatEredményCsapat
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 15:00I AII - B IICserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű31Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 15:30J BII - A IIIKaposvári Csokonai Vitéz Mihály1 (3)1 (1)Csurgó Eötvös József Sportiskola
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 16:00K CII - DIIISzékesfehérvár Vörösmarty Mihály10Debreceni Egyetem Kossuth Lajos
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 16:30L DII - CIIIKecskeméti Vásárhelyi Pál12Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 17:00Y CI - I győztesEndresz György Ált. Isk.51Cserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 17:30Z DI - J győztesDebreceni Egyetem Balásházy János91Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 18:00X AI - K győztesParagvári Utcai Ált. Isk.30Székesfehérvár Vörösmarty Mihály
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.12. 18:30V BI - L győztesCsanádi Árpád Sportiskola40Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 8:00M I vesztes - K vesztesSugovica Sportiskolai Ált. Isk.25Debreceni Egyetem Kossuth Lajos
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 8:30N J vesztes - L vesztesCsurgó Eötvös József Sportiskola03Kecskeméti Vásárhelyi Pál
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 9:00E x vesztes - y vesztesSzékesfehérvár Vörösmarty Mihály01Cserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 9:30F v vesztes - z vesztesGyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium0 (0)0 (2)Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 10:00G x győztes - y győztesParagvári Utcai Ált. Isk.14Endresz György Ált. Isk.
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 10:30H v győztes - z győztesCsanádi Árpád Sportiskola3(1)3(0)Debreceni Egyetem Balásházy János

Helyosztók

HelyszínIdőpontHelyosztókCsapatEredményCsapat
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 11:00M vesztes - N vesztes 11-12. helyértSugovica Sportiskolai Ált. Isk.30Csurgó Eötvös József Sportiskola
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 11:30M győztes - N győztes 9-10. helyértDebreceni Egyetem Kossuth Lajos20Kecskeméti Vásárhelyi Pál
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 12:00E vesztes - F vesztes 7-8. helyértSzékesfehérvár Vörösmarty Mihály2(2)2(1)Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 12:30E győztes - F győztes 5-6. helyértCserepka János Magyar-Angol Kéttannyelvű21Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 13:00G vesztes - H vesztes 3-4. helyértParagvári Utcai Ált. Isk.15Debreceni Egyetem Balásházy János
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok2022.02.13. 13:30G győztes - H győztes DöntőEndresz György Ált. Isk.61Csanádi Árpád Sportiskola

Végeredmény

HelyezésIskola
1.Endresz György Általános Iskola
2.Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium
3.Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Technikuma, Gimnáziuma és Kollégiuma
4.Paragvári Utcai Általános Iskola
5.Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum
6.Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
7.Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
8.Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János tér 1. szám alatti telephelye
10.Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Móricz Zsigmond Általános Iskolája
11.Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
12.Csurgói Eötvös József Sportiskolai Általános Iskola

Különdíjasok

IskolaNévDíj
Endresz György Általános IskolaMiskolczi DomonkosLegjobb mezőnyjátékos
Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és GimnáziumPirgi PéterLegjobb kapus
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Technikuma, Gimnáziuma és KollégiumaKomlósi AndrásGólkirály
Endresz György Általános IskolaSulyok AttilaBajnokcsapat edzője
Endresz György Általános IskolaÓvári ZsoltBajnokcsapat edzője