Kosárlabda

Kosárlabda
Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport
IV. korcsoport
V-VI. kcs. A kategória
V-VI. kcs. B kategória
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

III. korcsoport - Fiú

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1Bács-Kiskun I.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
2Békés I.Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBékés
3Budapest II.Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános IskolaBudapest
4Csongrád I.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
5Komárom-E I.Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános IskolaOroszlány
6Tolna I.Paksi Bezerédj Általános IskolaPaks
7Zala I.Eötvös József és Liszt Ferenc Általános IskolaZalaegerszeg
8Zala II.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg

Csoportbeosztás

A CsoportB Csoport
A1 - Zalaegerszeg, EötvösB1 - Zalaegerszeg, Zrínyi
A2 - Budapest, PannóniaB2 - Paks, Bezerédj
A3 - Oroszlány, HunyadiB3 - Békés, Hepp
A4 - Kecskemét, BányaiB4 - Hódmezővásárhely, Németh

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
A1 - A4, Péntek 8:00Zalaegerszeg, Eötvös5566Kecskemét, Bányai
A2 - A3, Péntek 9:30Budapest, Pannónia7055Oroszlány, Hunyadi
B1 - B4, Péntek 11:00Zalaegerszeg, Zrínyi8065Hódmezővásárhely, Németh
B2 - B3, Péntek 12:30Paks, Bezerédj5846Békés, Hepp
A3 - A1, Péntek 14:00Oroszlány, Hunyadi3573Zalaegerszeg, Eötvös
A2 - A4, Péntek 15:30Budapest, Pannónia4355Kecskemét, Bányai
B3 - B1, Péntek, 17:00Békés, Hepp4769Zalaegerszeg, Zrínyi
B2 - B4, Péntek 18:30Paks, Bezerédj5945Hódmezővásárhely, Németh
A1 - A2, Szombat 8:00Zalaegerszeg, Eötvös5128Budapest, Pannónia
B1 - B2, Szombat, 9:30Zalaegerszeg, Zrínyi5581Paks, Bezerédj
A4 - A3, Szombat 11:00Kecskemét, Bányai4262Oroszlány, Hunyadi
B4 - B3, Szombat 12:30Hódmezővásárhely, Németh4934Békés, Hepp

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Kecskemét, Bányai5
II.Zalaegerszeg, Eötvös5
III.Budapest, Pannónia4
IV.Oroszlány, Hunyadi4

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Paks, Bezerédj6
II.Zalaegerszeg, Zrínyi5
III.Hódmezővásárhely, Németh4
IV.Békés, Hepp3

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
AIII - BIV, Szombat 14:00Budapest, Pannónia6338Békés, Hepp
AIV - BIII, Szombat 15:30Oroszlány, Hunyadi4865Hódmezővásárhely, Németh
AI - BII, Szombat 17:00Kecskemét, Bányai8478Zalaegerszeg, Zrínyi
BI - AII, Szombat 18:30Paks, Bezerédj3965Zalaegerszeg, Eötvös

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
AIII-BIV vesztese - BIII-AIV vesztese, Vasárnap 8:00 (7-8. helyért)Békés, Hepp5661Oroszlány, Hunyadi
AIII-BIV győztese - BIII-AIV győztese, Vasárnap 11:00 (5-6. helyért)Budapest, Pannónia8558Hódmezővásárhely, Németh
AI-BII vesztese - BI-AII vesztese, Vasárnap 10:00 (3-4. helyért)Zalaegerszeg, Zrínyi7360Paks, Bezerédj
AI-BII győztese - BI-AII győztese, Vasárnap 13:00 (1-2.helyért)Kecskemét, Bányai4645Zalaegerszeg, Eötvös

Végeredmény

HelyezésCsapat
I.Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
II.Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola, Zalaegerszeg
III.Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
IV.Paksi Bezerédj Általános Iskola, Paks
V.Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola, Budapest
VI.Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
VII.Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány
VIII.Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI, Békés