Úszás

Úszás
Úszás Diákolimpia Országos Döntő
I. korcsoport
II. korcsoport
III. korcsoport
IV. korcsoport
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

I. korcsoport - Fiú

2019-03-06

50 méteres mellúszás

HelyezésNévIdőeredményIskola
1.Földesi Balázs00:43,5Németh László Gimnáz
2.Nagy-Hornok Sámuel00:43,8Széchenyi Körúti Spo
3.Fonnyadt Zétény00:44,1Csány-Szendrey Által
4.Zugonics Benjamin00:44,4Budapest IX. Weöres
5.Sallay Kristóf00:44,6Szent Erzsébet Római
6.Marosszéki Armand Attila00:45,0Gazdagrét - Csíkiheg
7.Bálint Benedek00:46,3Kölcsey Ferenc Refor
8.Kendrella Bence00:46,8Dr. Hepp Ferenc Álta
9.Lengyel Zalán00:48,4Nyíregyházi Apáczai
10.Németh Benedek Áron00:49,1Kaposvári Csokonai V
11.Gömöry Zsolt00:49,5Dr. Béres József Ált
12.Kolev Gábor Máté00:50,1Bonyhádi Általános I
13.Balogh Tamás00:50,3Miskolci Szilágyi De
14.Gróf Csaba00:51,1Kecskem Széchenyivár
15.Borsodi Benedek00:51,3Olaszi Általános Isk
16.Grabarics Milán00:51,7Nyitra Utcai Általán
17.Hutflesz Noel00:52,7Hriszto Botev Német
18.Balogh Bertalan00:53,4Vác Árpád Fejedelem
19.Farkas Ádám00:53,9Hatvani Kodály Zoltá
20.Vízi Gergő00:56,2Komáromi Petőfi Sánd
21.Kubinszky Vilmos Dániel00:57,9Hunyadi János Evangé

50 méteres gyorsúszás

HelyezésNévIdőeredményIskola
1.Sallay Kristóf00:31,6Szent Erzsébet Római
2.Márton Levente Noel00:32,6Vajda Péter Ének-zen
3.Szedlák Noé00:33,9Pécsi Apáczai Csere
4.Gömöry Zsolt00:34,2Dr. Béres József Ált
5.Leinweber Dominik Erik00:34,6Tisza-parti Általáno
6.Barta Ferenc00:35,0Sajókeresztúri Eötvö
7.Mészáros Kada00:35,0Pécsi Tudományegyete
8.Nyisztor Magor00:35,7Sárberki Általános I
9.Molnár Benett00:35,8Szolnoki Szent-Györg
10.Schönek Kolos00:36,2József Nádor Általán
11.Udut Márk00:36,5Budapest XXI. Arany
12.Surman Albin00:37,2Dr. Szántó Imre Álta
13.Keczán Noel Alexander00:37,4Nyíregyházi Arany Já
14.Bozsodi Máté00:38,1Szombath Zrínyi Ilon
15.Lipák Barnabás00:38,2Nagyboldoga Római Ka
16.Koncz Dominik00:38,8Eszterházy Károly Eg
17.Bérczi Bendegúz00:38,9Gyurátz Ferenc Evang
18.Pannonhalmi Lázár Elemér00:40,0Richter János Zenemű
19.Kubicsek Kornél00:40,3Kecskem Corvin Mátyá
20.Kendrella Bence00:40,9Dr. Hepp Ferenc Álta
21.Ecsedi Boldizsár00:41,1Debreceni Egyetem Ko

50 méteres hátúszás

HelyezésNévIdőeredményIskola
1.Márton Levente Noel00:37,3Vajda Péter Ének-zen
2.Bozsodi Máté00:40,2Szombath Zrínyi Ilon
3.Száraz Bence00:41,0Gloriett Sportiskola
4.Mészáros Kada00:41,1Pécsi Tudományegyete
5.Nyisztor Magor00:41,5Sárberki Általános I
6.Vörös Dénes00:42,1Hódmező Szent István
7.Keczán Noel Alexander00:42,4Nyíregyházi Arany Já
8.Sipőcz Benett00:42,8Kispesti Pannónia Ál
9.Fonnyadt Zétény00:42,8Csány-Szendrey Által
10.Szedlák Noé00:43,0Pécsi Apáczai Csere
11.Juhos Patrik00:43,0Miskolci Petőfi Sánd
12.Pannonhalmi Lázár Elemér00:43,1Richter János Zenemű
13.Dávidházi Ádám Borsa00:43,4Szent Imre Általános
14.Kendrella Máté00:43,7Dr. Hepp Ferenc Álta
15.Kubicsek Kornél00:43,8Kecskem Corvin Mátyá
16.Schönek Kolos00:45,0József Nádor Általán
17.Rácz Gyula Sándor00:45,2Szandaszőlősi Általá
18.Fagyal Kristóf Noel00:45,2Debreceni Egyetem Ko
19.Bánó Olivér00:45,5Veszprémi Dózsa Györ
20.Koncz Dominik00:46,5Eszterházy Károly Eg
21.Ságvári Ádám Károly00:47,7Kaposvári Kodály Zol