Kézilabda

Kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
V-VI. korcsoport, „A” kategória
  • Fiú
  • Leány

V-VI. korcsoport, „A” kategória - Fiú

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1Borsod-Abaúj-Zemplén I.Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági TechnikumMezőkövesd
2Budapest II.Budapest IX. Kerületi Leövey Klára GimnáziumBudapest
3Csongrád-Csanád II.Szegedi Deák Ferenc GimnáziumSzeged
4Heves I.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
5Szabolcs-Szatmár-Bereg I.Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumNyíregyháza
6Pest I.Török János Református Oktatási Központ – Gimnázium, Technikum és Szakképző IskolaCegléd
7Somogy I.Siófoki SZC Mathiász János Technikum és GimnáziumBalatonboglár
8Somogy II.Mátyás Király GimnáziumFonyód

Csoportbeosztás

A CsoportB Csoport
A1 Cegléd, Török JánosB1 Budapest, Leövey Klára
A2 Balatonboglár, MathiászB2 Fonyód, Mátyás Király
A3 Szeged, Deák FerencB3 Mezőkövesd, Szent László
A4 Nyíregyháza, Arany JánosB4 Gyöngyös, Berze Nagy János

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
01.26
Váji-Nagy Károly Sportcsarnok
10:00A1 Cegléd, Török János2836A2 Balatonboglár, Mathiász
11:10A3 Szeged, Deák Ferenc2424A4 Nyíregyháza, Arany János
12:20B1 Budapest, Leövey Klára3121B2 Fonyód, Mátyás Király
13:30B3 Mezőkövesd, Szent László2831B4 Gyöngyös, Berze Nagy János
EBÉDSZÜNET
15:00A2 Balatonboglár, Mathiász2626A3 Szeged, Deák Ferenc
16:10A4 Nyíregyháza, Arany János3038A1 Cegléd, Török János
17:20B2 Fonyód, Mátyás Király3317B3 Mezőkövesd, Szent László
18:30B4 Gyöngyös, Berze Nagy János2435B1 Budapest, Leövey Klára
01.27
Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok
8:30A3 Szeged, Deák Ferenc3530A1 Cegléd, Török János
9:40A4 Nyíregyháza, Arany János2539A2 Balatonboglár, Mathiász
10:50B3 Mezőkövesd, Szent László2831B1 Budapest, Leövey Klára
12:00B4 Gyöngyös, Berze Nagy János2629B2 Fonyód, Mátyás Király

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1Balatonboglár, Mathiász5
2Szeged, Deák4
3Cegléd, Török2
4Nyíregyháza, Arany1

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1Budapest, Leövey Klára6
2Fonyód, Mátyás4
3Gyöngyös, Berze2
4Mezőkövesd, Szent László0

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
01.27
Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok
14:30A III. – B IV.Cegléd, Török3530Mezőkövesd, Szent László
15:40B III. – A IV.Gyöngyös, Berze3029Nyíregyháza, Arany
16:50A I. – B II.Balatonboglár, Mathiász3125Fonyód, Mátyás
18:00B I. – A II.Budapest, Leövey Klára3117Szeged, Deák

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
Fiú VII-VIII. helyért
9:50Vályi-Nagy Sportcs.Mezőkövesd, Szent László3130Nyíregyháza, Arany
Fiú V-VI. helyért
12:30Vályi-Nagy Sportcs.Cegléd, Török3033Gyöngyös, Berze
Fiú III-IV. helyért
10:20Dr. Fejes Sport- és Rendcs.Fonyód, Mátyás2225Szeged, Deák
Fiú döntő
13:00Dr. Fejes Sport- és Rendcs.Balatonboglár, Mathiász3236Budapest, Leövey Klára

Végeredmény

HelyezésIskolaTelepülés
1Budapest IX. Kerületi Leövey Klára GimnáziumBudapest
2Siófoki SZC Mathiász János Technikum és GimnáziumBalatonboglár
3Szegedi Deák Ferenc GimnáziumSzeged
4Mátyás Király GimnáziumFonyód
5Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
6Török János Református Oktatási Központ – Gimnázium, Technikum és Szakképző IskolaCegléd
7Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági TechnikumMezőkövesd
8Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumNyíregyháza

Különdíjasok

DíjDíjazottTelepülés
A legtechnikásabb játékos:Fülöp PéterBudapest (Leövey)
A legjobb kapus:Csányi PéterFonyód
Gólkirály:Panghy BarnabásCegléd
A bajnokcsapat testnevelője:Mile PálBudapest (Leövey)