Kézilabda

Live Kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

V-VI. korcsoport - Fiú

2019-04-25

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1Bács-Kiskun I.Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaKecskemét
2Békés I.Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Luther Utcai TelephelyeBékéscsaba
3Borsod-A-Z. I.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
4Budapest I.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
5Csongrád I.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
6Fejér I.Dunaújvárosi SZC Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Apáczai Csere János Utcai TelephelyeDunaújváros
7Győr-M-S I.Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Árpád Úti TelephelyeGyőr
8Hajdú-Bihar I.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
9Jász-Nk-Sz I.Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, ÓvodaTörökszentmiklós
10Komárom-E I.Zafféry Károly Szalézi KözépiskolaNyergesújfalu
11Pest I.Váci Madách Imre GimnáziumVác
12Szabolcs-Sz-B I.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
13Tolna I.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános IskolaBonyhád
14Vas I.Szombathelyi Szolgáltatási SZC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző IskolájaSárvár
15Veszprém I.Lovassy László GimnáziumVeszprém
16Zala I.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg

Csoportbeosztás

A CsoportB CsoportC CsoportD Csoport

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
2019.április 26. (péntek)
9:00A1-A2
10:00B1-B2
11:00A3-A4
12:00B3-B4
14:30A2-A3
15:30B2-B3
16:30A4-A1
17:30B4-B1
9:00C1-C2
10:00D1-D2
11:00C3-C4
12:00D3-D4
14:30C2-C3
15:30D2-D3
16:30C4-C1
17:30D4-D1
2019.április 27. (szombat)
9:00A3-A1
10:00B3-B1
11:00A4-A2
12:00B4-B2
9:00C3-C1
10:00D3-D1
11:00C4-C2
12:00D4-D2

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám

C-Tabella

HelyezésCsapatPontszám

D-Tabella

HelyezésCsapatPontszám

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
AIV.BIV.
CIV.DIV.
AII.BII.
CII.DII.
AI.BI.
CI.BI.
AIII.BIII.
CIII.DIII.

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
2019.04.28. vasárnap
XV-XVI. helyért
XIII-XIV. helyért
XI-XII. helyért
IX-X. helyért
VII-VIII. helyért
V-VI. helyért
III-IV. helyért
Döntő

Végeredmény

HelyezésCsapat