Kézilabda

Kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
V-VI. korcsoport A kategória
  • Fiú
  • Leány

V-VI. korcsoport A kategória - Fiú

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1BékésSzegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumBékés
2Budapest I.Ferencvárosi Sport Általános Iskola és GimnáziumBudapest
3Győr-M-S I.Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és KollégiumGyőr
4Hajdú-Bihar I.Berettyóújfalui SZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaBalmazújváros
5Somogy I.cBalatonboglár
6Somogy II.Mátyás Király GimnáziumFonyód
7Veszprém I.Lóczy Lajos GimnáziumBalatonfüred
8Veszprém II.Vetési Albert GimnáziumVeszprém

Csoportbeosztás

A CsoportB Csoport
BalatonfüredBalatonboglár
BudapestVeszprém
BékésBalmazújváros
GyőrFonyód

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
január 24.9:00Balatonfüred3022Budapest
január 24.10:10Békés2824Győr
január 24.11:20Fonyód2423Balatonboglár
január 24.12:30Veszprém3017Balmazújváros
január 24.14:00Budapest3525Békés
január 24.15:10Győr826Balatonfüred
január 24.16:20Balatonboglár2626Veszprém
január 24.17:30Balmazújváros1224Fonyód
január 25.8:00Békés1528Balatonfüred
január 25.9:10Balmazújváros1527Balatonboglár
január 25.10:20Győr2034Budapest
január 25.11:30Fonyód2025Veszprém

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Balatonfüred6
2.Budapest4
3.Békés2
4.Győr0

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Veszprém5
2.Fonyód4
3.Balatonboglár3
4.Balmazújváros0

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
5-8. helyértBékés2026Balmazújváros
5-8. helyértBalatonboglár2916Győr
1-4. helyértBalatonfüred2515Fonyód
1-4. helyértVeszprém3630Budapest

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
7-8. helyértBékés3321Győr
5-6. helyértBalmazújváros2131Balatonboglár
3-4. helyértFonyód1933Budapest
DöntőBalatonfüred2419Veszprém

Végeredmény

HelyezésIskolaTelepülés
1.Lóczy Lajos GimnáziumBalatonfüred1
2.Vetési Albert GimnáziumVeszprém2
3.Ferencvárosi Sport Általános Iskola és GimnáziumBudapest3
4.Mátyás Király GimnáziumFonyód4
5.Ferencvárosi Sport Általános Iskola és GimnáziumBalatonboglár5
6.Berettyóújfalui SZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaBalmazújváros6
7.Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumBékés7
8.Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és KollégiumGyőr8