Játékos Sportverseny

Játékos Sportverseny
Játékos sportverseny Diákolimpia Országos Döntő
I-II. korcsoport
  • Vegyes

I-II. korcsoport - Vegyes

2019-03-01

Összesítő

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda297
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola622
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola33,56
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium288
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye52,53
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola49,54
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola385
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola67,51

1.feladatTárshordásKarikaval

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda27
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola45
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola36
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium18
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye81
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola54
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola63
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola72

2.feladat Négykézlábjárás

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda27
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola54
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola18
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium36
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye63
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola72
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola45
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola81

3.feladat Gátakadály

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda18
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola72
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola27
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium36
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye54
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola63
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola45
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola81

4.feladatFloorballváltó

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda45
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola72
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola27
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium36
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye18
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola54
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola63
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola81

5.feladat Kötélhajtás

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda36
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola45
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola6,51
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium27
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye6,51
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola6,51
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola18
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola6,51

6.feladat Labdahrodás

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda18
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola81
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola63
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium54
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye72
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola36
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola45
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola27

7.feladat Karikakirakó

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda27
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola81
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola36
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium18
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye63
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola45
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola54
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola72

8.feladat SzlalomKézilabda

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda27
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola72
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola18
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium45
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye36
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola63
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola54
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola81

9.feladat AkadályonÁt

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda45
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola81
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola63
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium54
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye36
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola27
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola18
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola72

10.feladat Bombázó

CsapatPontszámHelyezés
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda81
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola45
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola36
Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium18
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Tagintézménye72
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola54
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola27
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola63

Holtverseny

SorszámCsapatPontszámHelyezés