Kis iskolák sportversenye

Kis iskolák sportversenye
Diákolimpia Országos Döntő
III-IV. korcsoport
  • Leány

III-IV. korcsoport - Leány

Csapatok

CsapatMegyeTelepülésTestnevelő, felkészítő
Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános IskolaBács-KiskunNemesnádudavrSimon István
Mátyás Király Katolikus Általános IskolaBékésKaszaperBéres Máté
Mezőnagymihályi Arany János Általános IskolaBorsod-Abaúj-ZemplénMezőnagymihályFarkas Kornélia
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános IskolaCsongrádDeszkGera Norbert
Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaFejérSoponyaPekács Jánosné
Öttevényi Általános IskolaGyőr-Moson-SopronÖttevényRácz József
Berettyóújfalu II Rákóczi Ferenc Általános IskolaHajdú-Bihar IBerettyóújfaluTahóczki György
Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti IskolaKomárom-EsztergomNaszályPap Norbert
Börzsöny Általános IskolaNógrádNagyorosziTóth-Peredi Anita
Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános IskolaSomogyBalatonkeresztúrSomogyi Zsolt István
Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános IskolaSzabolcs-Szatmár-BeregGeszterédSzőke László
Szakcsi Általános IskolaTolnaKocsolaNémeth Anikó
Ambróczy-Migazzi István Általános IskolaVasVasszécsenyNagy András
Tatay Sándor Általános IskolaVeszprémBadacsonytomajScneider Zsolt György
Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaHajdú-Bihar IIEsztárVajas Viktor

Csoportbeosztás

CsapatCsoport
Soponya, Zichy János Általános IskolaA1
Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános IskolaA2
Badacsonytomaj, Tatay Sándor Általános IskolaA3
Öttevényi Általános IskolaA4
Mezőnagymihályi Arany János Általános IksolaB1
Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és ÓvodaB2
Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti IskolaB3
Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaB4
Nagyoroszi Börzsöny Általános IskolaC2
Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános IskolaC3
Vasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános IskolaC4
Kocsola Szakcsi Általános IskolaD1
Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános IskolaD2
Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános IskolaD3
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaD4

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
A1 - A2Soponya, Zichy János Általános Iskola414Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola
B1 - B2Mezőnagymihályi Arany János Általános Iksola88Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda
D1 - D2Kocsola Szakcsi Általános Iskola239Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
A3 - A4Badacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola1210Öttevényi Általános Iskola
C3 - C4Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola256Vasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
B3 - B4Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola226Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
D3 - D4Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola1811Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
A2 - A3Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola1220Badacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola
C2 - C3Nagyoroszi Börzsöny Általános Iskola525Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola
B2 - B3Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda223Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola
D2 - D3Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola1212Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
A4 - A1Öttevényi Általános Iskola1110Soponya, Zichy János Általános Iskola
B4 - B1Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1518Mezőnagymihályi Arany János Általános Iksola
D4 - D1Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola724Kocsola Szakcsi Általános Iskola
A3 - A1Badacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola157Soponya, Zichy János Általános Iskola
B3 - B1Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola1911Mezőnagymihályi Arany János Általános Iksola
D3 - D1Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola1326Kocsola Szakcsi Általános Iskola
A4 - A2Öttevényi Általános Iskola107Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola
C4 - C2Vasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola1510Nagyoroszi Börzsöny Általános Iskola
B4 - B2Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola412Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda
D4 - D2Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola910Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola

A-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Badacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola6
2.Öttevényi Általános Iskola4
3.Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola2
4.Soponya, Zichy János Általános Iskola0

B-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola6
2.Mezőnagymihályi Arany János Általános Iksola3
3.Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda3
4.Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola0

C-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola4
2.Vasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola2
3.Nagyoroszi Börzsöny Általános Iskola0

D-tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Kocsola Szakcsi Általános Iskola6
2.Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola3
3.Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola3
4.Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola0

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
AIV-BIVSoponya, Zichy János Általános Iskola84Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
CII-DIIVasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola1814Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
AII-BIIÖttevényi Általános Iskola138Mezőnagymihályi Arany János Általános Iksola
CI-DIBalatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola2415Kocsola Szakcsi Általános Iskola
AI-BIBadacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola914Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola
CIII-DIIINagyoroszi Börzsöny Általános Iskola1110Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
AIII-BIIINemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola1513Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
13-14 helyértSoponya, Zichy János Általános Iskola65Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
11-12 helyértKaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda912Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
9-10 helyértNemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola128Nagyoroszi Börzsöny Általános Iskola
7-8 helyértMezőnagymihályi Arany János Általános Iksola715Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
5-6 helyértÖttevényi Általános Iskola178Vasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
3-4 helyértBadacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola1218Kocsola Szakcsi Általános Iskola
1-2 helyértNaszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola716Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola

Végeredmény

HelyezésCsapat
1.Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola
2.Naszály Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola
3.Kocsola Szakcsi Általános Iskola
4.Badacsonytomaj, Tatay Sándor Általános Iskola
5.Öttevényi Általános Iskola
6.Vasszécseny Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
7.Deszk Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
8.Mezőnagymihályi Arany János Általános Iksola
9.Nemesnádudvar-Érsekhalma Nemzetiségi Általános Iskola
10.Nagyoroszi Börzsöny Általános Iskola
11.Geszteréd Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
12.Kaszaper Mátyás Király Katolikus Általános Ikaola és Óvoda
13.Soponya, Zichy János Általános Iskola
14.Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
15.Esztári Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola