Grundbirkózás

Grundbirkózás
Grundbirkózás Diákolimpia Országos Döntő
I. korcsoport
II. korcsoport
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

I. korcsoport - Fiú

Csapatok

MegyeIskolaTelepülés
BaranyaDél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános IskolájaSzigetvár
BékésOrosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaOrosháza
BékésEötvös József Katolikus Általános Iskola és ÓvodaOrosháza
Borsod-Abaúj-ZemplénKazincbarcikai Pollack Mihály Általános IskolaKazincbarcika
Borsod-Abaúj-ZemplénGyarmati Dezső Sport Általános IskolaMiskolc
BudapestBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest XX. k.
FejérMezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMezőfalva
FejérBatthyány Fülöp Gimnázium és Általános IskolaEnying
Jász-Nagykun-SzolnokBercsényi Miklós Általános IskolaJászberény
PestSomogyi Imre Általános IskolaAbony
ZalaTófeji Kincskereső Általános IskolaTófej

Csoportbeosztás

A csoportB csoportC csoport
Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános IskolaBercsényi Miklós Általános IskolaBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános IskolájaSomogyi Imre Általános IskolaGyarmati Dezső Sport Általános Iskola
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és ÓvodaTófeji Kincskereső Általános IskolaKazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaMezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapatEredményCsapat
A1A2Battyhány2 (4)0 (3)Nagydobsza
A1A3Battyhány2 (5)0 (2)Eötvös
A1A4Battyhány2 (6)0 (1)Orosházi Református
A2A3Nagydobsza2 (4)0 (3)Eötvös
A2A4Nagydobsza0 (3)2 (4)Orosházi Református
A3A4Eötvös0 (2)2 (4)Orosházi Református
B1B2Bercsényi2 (3)0 (3)Somogyi
B1B3Bercsényi0 (1)2 (6)Kincskereső
B1B4Bercsényi0 (0)2 (7)Petőfi Sándor
B2B3Somogyi0 (3)2 (4)Kincskereső
B2B4Somogyi0 (2)2 (5)Petőfi Sándor
B3B4Kincskereső0 (3)2 (4)Petőfi Sándor
C1C2Gyulai0 (3)2 (4)Gyarmati
C1C3Gyulai2 (5)0 (2)Pollack
C2C3Gyarmati0 (2)2 (5)Pollack

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola6
IIOrosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola4
III.Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája2
IV.Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda0

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola6
II.Tófeji Kincskereső Általános Iskola4
III.Bercsényi Miklós Általános Iskola2
IV.Somogyi Imre Általános Iskola0

C-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola2
II.Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola2
III.Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola2

D-Tabella

HelyezésCsapatPontszám

Keresztjáték

KeresztjátékCsapatEredményCsapat

Helyosztók

HelyosztókCsapatEredményCsapat
AI.-BI.Batthyány0 (0)2 (7)Petőfi
AI.-CI.Batthyány0 (2)2 (5)Gyulai
BI.-CI.Petőfi0 (3)2 (4)Gyulai
AII.-BII.Református0 (1)2 (6)Kincskereső
AII.-CII.Református0 (1)2 (5)Pollack
BII.-CII.Kincskereső0 (3)2 (4)Pollack
AIII.-BIII.Nagydobsza0 (3)2 (4)Bercsényi
AIII.-CIII.Nagydobsza0 (3)2 (4)Gyarmati
BIII.-CIII.Bercsényi0 (0)2 (7)Gyarmati
AIV.-BIV.Eötvös0 (3)2 (4)Somogyi

Végeredmény

HelyezésCsapat
1Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
4Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
5Tófeji Kincskereső Általános Iskola
6Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
7Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola
8Bercsényi Miklós Általános Iskola
9Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája
10Somogyi Imre Általános Iskola
11Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda