Grundbirkózás

Grundbirkózás
Grundbirkózás Diákolimpia Országos Döntő
I. korcsoport
II. korcsoport
  • Fiú
  • Leány
  • Fiú
  • Leány

I. korcsoport - Fiú

Csapatok

MegyeIskolaTelepülés
Jász-Nagykun-SzolnokBercsényi Miklós Általános IskolaJászberény
Hajdú-BiharDiószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBerettyóújfalu
BaranyaDél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános IskolájaSzigetvár
BaranyaDél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános IskolaSzigetvár
BékésEötvös József Katolikus Általános Iskola és ÓvodaOrosháza
Bács-KiskunKossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSoldvadkert
BudapestBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaBudapest
PestÉrdi Batthyány Sportiskolai Általános IskolaÉrd
Borsod-Abaúj-ZemplénGyarmati Dezső Sport Általános IskolaMiskolc
Borsod-Abaúj-ZemplénKazincbarcikai Pollack Mihály Általános IskolaKazincbarcika
FejérKulcsi Fekete István Általános IskolaKulcs
FejérMezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMezőfalva

Csoportbeosztás

A csoportB csoportC csoportD csoport
Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános IskolájaGyarmati Dezső Sport Általános IskolaBercsényi Miklós Általános Iskola
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános IskolaKulcsi Fekete István Általános IskolaMezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaKossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és ÓvodaBudapest XX. Kerületi Gyulai István Általános IskolaDél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános IskolaKazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapatEredményCsapat
A csoport
Diószegi02Batthyány
Diószegi02Eötvös
Batthyány20Eötvös
B csoport
Dél-Zselic Nagydobszai20Kulcsi Fekete István
Dél-Zselic Nagydobszai02Gyulai
Kulcsi Fekete István02Gyulai
C csoport
Gyarmati20Mezőfalvi
Gyarmati20Dél-Zselic Tinódi
Mezőfalvi20Dél-Zselic Tinódi
D csoport
Bercsényi02Kossuth Lajos
Bercsényi02Pollack Kazincbarcika
Kossuth02Pollack Kazincbarcika

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1Batthyány4
2Eötvös2
3Diószegi0

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1Gyulai4
2Dél-Zselic Nagydobszai2
3Kulcsi Fekete István0

C-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1Gyarmati4
2Mezőfalvi2
3Dél-Zselic Tinódi0

D-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1Pollack Kazincbarcika4
2Kossuth Lajos2
3Bercsényi0

Középdöntők

KözépdöntőkCsapatEredményCsapat
A1B2Batthyány20Dél-Zselic Nagydobszai
B1A2Gyulai20Eötvös
C1D2Gyarmati20Kossuth
D1C2Pollack Kazincbarcika20Mezőfalvi
A3B3Diószegi20Kulcsi Fekete István
C3D3Dél-Zselic Tinódi02Bercsényi

Elődöntők

ElődöntőkCsapatEredményCsapat
Dél-Zselic Nagydobszai02Kossuth
Eötvös02Mezőfalvi
Batthyány02Gyarmati
Gyulai20Pollack Kazinbarcika

Helyosztók

HelyosztókCsapatEredményCsapat
1-2Gyarmati02Gyulai
3-4Batthyány02Pollack Kazinbarcika
5-6Kossuth02Mezőfalvi
7-8Dél-Zselic Nagydobszai02Eötvös
9-10Diószegi02Bercsényi
11-12Kulcsi Fekete István02Dél-Zselic Tinódi

Végeredmény

HelyezésCsapat
1Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola
3Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
4Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
8Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája
9Bercsényi Miklós Általános Iskola
10Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
11Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskola
12Kulcsi Fekete István Általános Iskola