Kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

III. korcsoport - Fiú

Csapatok

Ssz.VármegyeIskolaTelepülés
1.Baranya I.Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános IskolájaKomló
2.Baranya II.Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Általános IskolájaKomló
3.Békés I.Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános IskolaBékéscsaba
4.Boesod-Abaúj-Zemplén I.Mezőkövesdi Általános IskolaMezőkövesd
5.Budapest I.Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános IskolaBudapest
6.Hajdú-Bihar I.Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNádudvar
7.Heves I.Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaEger
8.Komárom-Esztergom I.Kőkúti Általános Iskola Tata

Csoportbeosztás

SorszámA csoportB csoport
1Komló, SzilvásiNádudvar, Kövy
2Békéscsaba, KazinczyBudapest, Török
3Eger, KeményKomló, Kökönyösi
4Mezőkövesd, Ált. Isk.Tata, Kőkúti

Csoportmérkőzések

IdőpontCsoportmérkőzésekCsapatEredményCsapat
2024.06.14., péntekDebreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum Sportcsarnoka
11:30:00A1-A2Komló, Szilvási3226Békéscsaba, Kazinczy
12:30:00A3-A4Eger, Kemény2313Mezőkövesd, Ált. Isk.
13:30:00B1-B2Nádudvar, Kövy3030Budapest, Török
14:30:00B3-B4Komló, Kökönyösi2722Tata, Kőkúti
15:30:00A2-A3Békéscsaba, Kazinczy1627Eger, Kemény
16:30:00A4-A1Mezőkövesd, Ált. Isk.2031Komló, Szilvási
17:30:00B2-B3Budapest, Török2528Komló, Kökönyösi
18:30:00B4-B1Tata, Kőkúti2521Nádudvar, Kövy
2024.06.15., szombatDebreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum Sportcsarnoka
9:00:00A3-A1Eger, Kemény1720Komló, Szilvási
10:00:00A4-A2Mezőkövesd, Ált. Isk.2723Békéscsaba, Kazinczy
11:00:00B3-B1Komló, Kökönyösi1221Nádudvar, Kövy
12:00:00B4-B2Tata, Kőkúti2931Budapest, Török

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Komló, Szilvási6
2.Eger, Kemény4
3.Mezőkövesd, Ált. Isk.2
4.Békéscsaba, Kazinczy0

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Komló, Kökönyösi4
2.Nádudvar, Kövy3
3.Budapest, Török3
4.Tata, Kőkúti2

Keresztjáték

IdőpontKeresztjátékCsapatEredményCsapat
2024.06.15., szombatDebreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum Sportcsarnoka
15:00:00A III. - B IV.Mezőkövesd, Ált. Isk.1320Tata, Kőkúti
16:00:00B III. - A IV.Budapest, Török2934Békéscsaba, Kazinczy
17:00:00A I. - B II.Komló, Szilvási1920Nádudvar, Kövy
18:00:00B I. - A II.Komló, Kökönyösi2514Eger, Kemény

Helyosztók

IdőpontHelyszínHelyosztókCsapatEredményCsapat
2024.06.16., vasárnap
9:00:00Debreceni SZC Beregszászi Pál Technikum és KollégiumVII.-VIII. helyért (AIII-BIV v. - BIII-AIV v.)Mezőkövesd, Ált. Isk.1630Budapest, Török
10:00:00Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum SportcsarnokaIII.-IV. helyért (AI-BII v. - BI-AII v.)Komló, Szilvási2524Eger, Kemény
11:00:00Debreceni SZC Beregszászi Pál Technikum és KollégiumV.-VI. helyért (AIII-BIV gy. - BIII-AIV gy.)Tata, Kőkúti2714Békéscsaba, Kazinczy
12:00:00Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum SportcsarnokaI.-II. helyért (AI-BII gy. - BI-AII gy.)Nádudvar, Kövy2425Komló, Kökönyösi

Végeredmény

HelyezésTelepülésVármegyeIskola
1.KomlóBaranya I.Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája
2.NádudvarHajdú-Bihar I.Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3.KomlóBaranya II.Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Általános Iskolája
4.EgerHeves I.Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
5.TataKomárom-Esztergom I.Kőkúti Általános Iskola
6.BékéscsabaBékés I.Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
7.BudapestBudapest I.Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola
8.MezőkövesdBoesod-Abaúj-Zemplén I.Mezőkövesdi Általános Iskola

Különdíjasok

DíjDíjazottTelepülés
A legtechnikásabb játékosGyenes LeventeKomló
A legjobb kapusKovács AlexNádudvar
GólkirályCzéder AttilaKomló
A bajnokcsapat felkészítőjeKollai Tamás ZoltánKomló