Live Kosárlabda
Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntő
IV. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

IV. korcsoport - Fiú

Csapatok

VármegyeIskolaTelepülés
1Bács-Kiskun I.Kecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
2Baranya I.Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola és GimnáziumPécs
3Békés I.Lencsési Általános IskolaBékéscsaba
4Borsod-Abaúj-Zemplén I.Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és ÓvodaMiskolc
5Csongrád-Csanád I.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
6Komárom-Esztergom I.Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános IskolaOroszlány
7Vas I.Olcsai-Kiss Zoltán Általános IskolaKörmend
8Vas II.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely

Csoportbeosztás

SorszámA csoportB csoport
1SzombathelyKörmend
2MiskolcPécs
3BékéscsabaHódmezővásárhely
4OroszlányKecskemét

Csoportmérkőzések

HelyszínIdőpontCsoportmérkőzésekCsapatEredményCsapat
Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok2024.05.24.(péntek)
9:00A2-A3Miskolc7718Békéscsaba
10:30B1-B4Körmend7651Kecskemét
12:00A1-A4Szombathely5669Oroszlány
13:30B2-B3Pécs5613Hódmezővásárhely
15:00A3-A1Békéscsaba5453Szombathely
16:30A2-A4Miskolc7847Oroszlány
18:00B3-B1Hódmezővásárhely4361Körmend
19:30B2-B4Pécs5916Kecskemét
Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok2024.05.25.(szombat)
8:00A1-A2Szombathely646Miskolc
9:30B1-B2Körmend5473Pécs
11:00A4-A3Oroszlány7342Békéscsaba
12:30B4-B3Kecskemét5449Hódmezővásárhely

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Miskolc
2.Oroszlány
3.Békéscsaba
4.Szombathely

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
1.Pécs
2.Körmend
3.Kecskemét
4.Hódmezővásárhely

Keresztjáték

HelyszínIdőpontKeresztjátékCsapatEredményCsapat
2024.05.25.(szombat)
Balogh Imsi Sportcsarnok15:00AIII.-BIV. Békéscsaba5664Hódmezővásárhely
Balogh Imsi Sportcsarnok16:30BIII.-AIV. Kecskemét6153Szombathely
Hódtói Sportcsarnok15:00AI.-BII. Miskolc4753Körmend
Hódtói Sportcsarnok16:30BI.-AII. Pécs6020Oroszlány

Helyosztók

HelyszínIdőpontHelyosztókCsapatEredményCsapat
2024.05.26.(vasárnap)
Balogh Imsi Sportcsarnok9:30VII-VIII. helyértBékéscsaba4554Szombathely
Balogh Imsi Sportcsarnok12:30V-VI. helyértHódmezővásárhely3954Kecskemét
Hódtói Sportcsarnok9:30III-IV. helyértMiskolc6238Oroszlány
Hódtói Sportcsarnok12:30DöntőKörmendPécs

Végeredmény

HelyezésTelepülésVármegyeIskola
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Különdíjasok

DíjDíjazottTelepülés
Az "All Star" csapat (5 fő):
A legtöbb pontot dobó játékos:
A legeredményesebb testnevelő, felkészítő: