Röplabda

Röplabda
Röplabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

III. korcsoport - Fiú

Csapatok

Ssz.VármegyeIskolaTelepülés
1.Bács-Kiskun I.Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános IskolaKecskemét
2.Bács-Kiskun II.Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMIKecskemét
3.Borsod-Abaúj-Zemplén I.Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános IskolaKazincbarcika
4.Budapest I.Németh László GimnáziumBudapest
5.Győr-Moson-Sopron I.Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaGyőrújbarát
6.Heves I.Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és TechnikumEger
7.Jász-Nagykun-Szolnok I.Szolnoki Fiumei úti Általános IskolaSzolnok
8.Somogy I.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kaposvár

Csoportbeosztás

SorszámA csoportB csoport
1Kecskemét, Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános IskolaKaposvár, Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
2Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános IskolaBudapest, Németh László Gimnázium
3Győrújbarát, Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok, Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
4Eger, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és TechnikumKecskemét, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola

Csoportmérkőzések

IdőpontHelyszínCsoportmérkőzésekCsapatEredményPontarányCsapat
2023.06.09., péntekBékéscsabai Röplabda Akadémia
10:30:00III. pályaB2-B3Budapest1-382-98Szolnok
12:00:00III. pályaB1-B4Kaposvár1-373-88Kecskemét, Vásárhelyi
13:30:00II. pályaA1-A4Kecskemét, Arany3-075-49Eger
13:30:00III. pályaA2-A3Kazincbarcika3-075-53Győrújbarát
15:00:00III. pályaB1-B2Kaposvár1-371-93Budapest
16:30:00III. pályaB4-B3Kecskemét, Vásárhelyi0-342-75Szolnok
18:00:00II. pályaA1-A2Kecskemét, Arany3-075-40Kazincbarcika
18:00:00III. pályaA4-A3Eger3-2112-100Győrújbarát
2023.06.10., szombatBékéscsabai Röplabda Akadémia
10:30:00III. pályaB3-B1Szolnok3-184-77Kaposvár
12:00:00III. pályaB2-B4Budapest3-079-52Kecskemét, Vásárhelyi
13:30:00II. pályaA2-A4Kazincbarcika0-358-75Eger
13:30:00III. pályaA3-A1Győrújbarát1-365-90Kecskemét, Arany

A-Tabella

IV.CsapatSzettarányPontarányPontszám
I.Kecskemét, Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola9-1240-1546
II.Eger, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum6-5236-2335
III.Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola3-6173-2034
IV.Győrújbarát, Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3-9218-2773

B-Tabella

HelyezésCsapatSzettarányPontarányPontszám
I.Szolnok, Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola9-1257-2016
II.Budapest, Németh László Gimnázium7-4254-2215
III.Kecskemét, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola3-7182-2274
IV.Kaposvár, Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola 2-9221-2653

Keresztjáték

IdőpontHelyszínKeresztjátékCsapatEredményPontarányCsapat
2023.06.10., szombatBékéscsabai Röplabda Akadémia
17:30:00II. pályaAII-BIII (K1)Eger, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum1-370-94Kecskemét, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola
17:30:00III. pályaBII-AIII (K2)Budapest, Németh László Gimnázium3-196-62Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
2023.06.11., vasárnapBékéscsabai Röplabda Akadémia
9:00:00II. pályaBI - (AII-BIII) győztese (ED 2)Szolnok, Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola3-075-40Kecskemét, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola
9:00:00III. pályaAI - (BII-AIII) győztese (ED 1)Kecskemét, Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola3-075-47Budapest, Németh László Gimnázium

Helyosztók

IdőpontHelyszínHelyosztókCsapatEredményPontarányCsapat
2023.06.11., vasárnapBékéscsabai Röplabda Akadémia
10:30:00III. pálya7-8. helyért (AIV-BIV)Győrújbarát, Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 1-359-88Kaposvár, Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
12:00:00II. pálya1-2. helyért (ED 1 gy- - ED 2 gy.)Kecskemét, Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola3-075-53Szolnok, Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
12:00:00III. pálya5-6. helyért (K1 v. - K2 v.)Eger, Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum3-188-73Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
13:30:00III. pálya3-4. helyért (ED 1 v. - ED 2 v.)Budapest, Németh László Gimnázium3-076-53Kecskemét, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola

Végeredmény

HelyezésTelepülésVármegyeIskola
1.KecskemétBács-KiskunKecskemét, Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
2.SzolnokJász-Nagykun-SzolnokSzolnok, Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
3.BudapestPestNémeth László Gimnázium
4.KecskemétBács-KiskunKecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI
5.EgerHeves I.Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
6.KazincbarcikaBorsod-Abaúj-Zemplén I.Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
7.KaposvárSomogy I.Kaposvár, Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
8.GyőrújbarátGyőr-Moson-Sopron I.Győrújbarát, Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Különdíjasok

DíjDíjazottTelepülés
Legjobb támadóMolnár Lehel Budapest, Németh László Gimnázium
Legjobb előkészítőBerecz MartinSzolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Legtechnikásabb játékosGór BenceKecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
A legeredményesebb testnevelő, felkészítőSzabó TamásKecskemét, Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola