Kézilabda

Kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
V-VI. korcsoport
  • Fiú
  • Leány

V-VI. korcsoport - Fiú

2019-04-25

Csapatok

SorszámMegyeIskolaTelepülés
1Bács-Kiskun I.Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaKecskemét
2Békés I.Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Luther Utcai TelephelyeBékéscsaba
3Borsod-A-Z. I.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
4Budapest I.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
5Csongrád I.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
6Fejér I.Dunaújvárosi SZC Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Apáczai Csere János Utcai TelephelyeDunaújváros
7Győr-M-S I.Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Árpád Úti TelephelyeGyőr
8Hajdú-Bihar I.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
9Jász-Nk-Sz I.Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, ÓvodaTörökszentmiklós
10Komárom-E I.Zafféry Károly Szalézi KözépiskolaNyergesújfalu
11Pest I.Váci Madách Imre GimnáziumVác
12Szabolcs-Sz-B I.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
13Tolna I.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános IskolaBonyhád
14Vas I.Szombathelyi Szolgáltatási SZC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző IskolájaSárvár
15Veszprém I.Lovassy László GimnáziumVeszprém
16Zala I.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg

Csoportbeosztás

A CsoportB CsoportC CsoportD Csoport
Váci Madách ImreBp. XIV. Ker.-Szent IstvánZafféry Károly-NyergesújfaluTinódi Sebestyén-Sárvár
Németh László-HódmezővásárhelyDunaújvárosi DunaferrLovassy László-VeszprémNyíregyházi Krúdy Gyula
Miskolci Herman OttóZalaegerszegi Zrínyi MiklósBercsényi Miklós-TörökszentmiklósBonyhádi Petőfi Sándor
Hőgyes Endre-HajdúszoboszlóSzebrényi Gusztáv Adolf-BékéscsabaPiarista-KecskemétJedlik Ányos-Győr

Csoportmérkőzések

CsoportmérkőzésekCsapat 1EredményCsapat 2
2019.április 26. (péntek)
9:00A1-A2Váci Madách Imre2411Németh László-Hódmezővásárhely
10:00B1-B2Bp. XIV. Ker.-Szent István1812Dunaújvárosi Dunaferr
11:00A3-A4Miskolci Herman Ottó2311Hőgyes Endre-Hajdúszoboszló
12:00B3-B4Zalaegerszegi Zrínyi Miklós715Szebrényi Gusztáv Adolf-Békéscsaba
14:30A2-A3Németh László-Hódmezővásárhely926Miskolci Herman Ottó
15:30B2-B3Dunaújvárosi Dunaferr2012Zalaegerszegi Zrínyi Miklós
16:30A4-A1Hőgyes Endre-Hajdúszoboszló1623Váci Madách Imre
17:30B4-B1Szebrényi Gusztáv Adolf-Békéscsaba1414Bp. XIV. Ker.-Szent István
9:00C1-C2Zafféry Károly-Nyergesújfalu1024Lovassy László-Veszprém
10:00D1-D2Tinódi Sebestyén-Sárvár1425Nyíregyházi Krúdy Gyula
11:00C3-C4Bercsényi Miklós-Törökszentmiklós1728Piarista-Kecskemét
12:00D3-D4Bonyhádi Petőfi Sándor1922Jedlik Ányos-Győr
14:30C2-C3Lovassy László-Veszprém2717Bercsényi Miklós-Törökszentmiklós
15:30D2-D3Nyíregyházi Krúdy Gyula2418Bonyhádi Petőfi Sándor
16:30C4-C1Piarista-Kecskemét2910Zafféry Károly-Nyergesújfalu
17:30D4-D1Jedlik Ányos-Győr2221Tinódi Sebestyén-Sárvár
2019.április 27. (szombat)
9:00A3-A1Miskolci Herman Ottó1920Váci Madách Imre
10:00B3-B1Zalaegerszegi Zrínyi Miklós1720Bp. XIV. Ker.-Szent István
11:00A4-A2Hőgyes Endre-Hajdúszoboszló1518Németh László-Hódmezővásárhely
12:00B4-B2Szebrényi Gusztáv Adolf-Békéscsaba3313Dunaújvárosi Dunaferr
9:00C3-C1Bercsényi Miklós-Törökszentmiklós910Zafféry Károly-Nyergesújfalu
10:00D3-D1Bonyhádi Petőfi Sándor1614Tinódi Sebestyén-Sárvár
11:00C4-C2Piarista-Kecskemét1623Lovassy László-Veszprém
12:00D4-D2Jedlik Ányos-Győr1826Nyíregyházi Krúdy Gyula

A-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Váci Madách Imre6
II.Miskolci Herman Ottó4
III.Németh László-Hódmezővásárhely2
IV.Hőgyes Endre-Hajdúszoboszló0

B-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Szeberényi Gusztáv Adolf-Békéscsaba5
II.Bp. XIV. Ker.-Szent István5
III.Dunaújvárosi Dunaferr2
IV.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós0

C-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Lovassy László-Veszprém6
II.Piarista-Kecskemét4
III.Zafféry Károly-Nyergesújfalu2
IV.Bercsényi Miklós-Törökszentmiklós0

D-Tabella

HelyezésCsapatPontszám
I.Nyíregyházi Krúdy Gyula6
II.Jedlik Ányos-Győr4
III.Bonyhádi Petőfi Sándor2
IV.Tinódi Sebestyén-Sárvár0

Keresztjáték

KeresztjátékCsapat 1EredményCsapat 2
14:30AIV.-BIV.Hőgyes Endre-Hajdúszoboszló2524Zalaegerszegi Zrínyi Miklós
14:30CIV-DIV.Bercsényi Miklós-Törökszentmiklós1814Tinódi Sebestyén-Sárvár
15:30AII-BII.Miskolci Herman Ottó2113Bp. XIV. Ker.-Szent István
15:30CII-DII.Piarista-Kecskemét3019Jedlik Ányos-Győr
16:30AI-BI.Váci Madách Imre249Szeberényi Gusztáv Adolf-Békéscsaba
16:30CI-DI.Lovassy László-Veszprém1416Nyíregyházi Krúdy Gyula
17:30AIII-BIII.Németh László-Hódmezővásárhely2216Dunaújvárosi Dunaferr
17:30CIII-DIII.Zafféry Károly-Nyergesújfalu128Bonyhádi Petőfi Sándor

Helyosztók

HelyosztókCsapat 1EredményCsapat 2
2019.04.28. vasárnap
9:00 (Rendészeti)XV-XVI. helyértZalaegerszegi Zrínyi Miklós2218Tinódi Sebesnytén-Sárvár
10:00 (Rendészeti)XIII-XIV. helyértHőgyes Endre-Hajdúszoboszló2918Bercsényi Miklós-Törökszentmiklós
8:00 (Zrínyi)XI-XII. helyértDunaújvárosi Dunaferr1915Bonyhádi Petőfi Sándor
10:00 (Zrínyi)IX-X. helyértNémeth László-Hódmezővásárhely158Zafféry Károly-Nyergesújfalu
8:00 (Egyetemi)VII-VIII. helyértBp. XIV. Ker.-Szent István329Jedlik Ányos-Győr
10:00 (Egyetemi)V-VI. helyértMiskolci Herman Ottó2224Piarista-Kecskemét
10:00 (Herman)III-IV. helyértSzeberényi Gusztáv Adolf-Békéscsaba1610Lovassy László- Veszprém
12:00 (Herman)DöntőVáci Madách Imre2017Nyíregyházi Krúdy Gyula

Végeredmény

HelyezésIskolaTelepülés
1.Váci Madách Imre GimnáziumVác
2.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
3.Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Luther Utcai TelephelyeBékéscsaba
4.Lovassy László GimnáziumVeszprém
5.Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaKecskemét
6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
8.Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Árpád Úti TelephelyeGyőr
9.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
10.Zafféry Károly Szalézi KözépiskolaNyergesújfalu
11.Dunaújvárosi SZC Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Apáczai Csere János Utcai TelephelyeDunaújváros
12.Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános IskolaBonyhád
13.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
14.Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, ÓvodaTörökszentmiklós
15.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
16.Szombathelyi Szolgáltatási SZC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző IskolájaSárvár